ÚTVAR KOORDINACE EVROPSKÝCH PROJEKTŮ MĚSTA PLZNĚpříspěvková organizace

Výuka – 4. a 5.11.2011

Ve dnech 4. a 5. listopadu 2011 proběhla druhá výuka vzdělávacích programů v rámci projektu Podpora nabídky vzdělávacích programů pro pracovníky veřejného sektoru Plzeňského kraje spolufinancovaného z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a státního rozpočtu.

Na programu byla dvoudenní výuka předmětu Osobní efektivita manažera veřejného sektoru, která navázala na říjnovou výuku, a zadání týmové práce v rámci předmětu Aktuální otázky z veřejného sektoru. Účastníci se pro účely týmové práce rozdělili do skupin po 2-6 lidech a zvolili si téma pro svou práci. V následujících měsících budou členové týmů práci společně připravovat a poté ji odprezentují před svými kolegy a lektory. Cílem tak není pouze napsat kvalitní odbornou práci na zadané téma, ale také svůj výzkum prezentovat a případně i obhájit před svými kolegy a zejména lektory. Lektory projektu bylo nabídnuto, že je možné uskutečnit prezentace v Brně, kde by se účastníci projektu setkali s dalšími studenty, kteří studují v rámci klasických studijních programů na Brno International Business School, a mohli si tak vzájemně vyměnit své dosavadní zkušenosti se studiem a navázat nové kontakty. Přesné místo a termín uskutečnění prezentací tak ještě budou upřesněny po dohodě s lektory předmětu a účastníky projektu.

Další výuka je naplánována na 2.-3. prosince 2011, kdy proběhne dvoudenní přednáška k předmětu Řízení veřejných financí.

 

loga_panel

Výuka – 4. a 5.11.2011