ÚTVAR KOORDINACE EVROPSKÝCH PROJEKTŮ MĚSTA PLZNĚpříspěvková organizace

Výuka – 7. a 8.10.2011

Ve dnech 7. a 8. října 2011 proběhla výuka prvních dvou vzdělávacích programů v rámci projektu Podpora nabídky vzdělávacích programů pro pracovníky veřejného sektoru Plzeňského kraje spolufinancovaného z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a státního rozpočtu.

Studium se skládá z celkem 15ti vzdělávacích programů – prvními vyučovacími předměty byla Osobní efektivita manažera veřejného sektoru a Strategické řízení. V úvodu přednášky byli účastníci navíc seznámeni s e.learningovým prostředím, které se v projektu využívá.

Výuka probíhá v prostorách Měšťanské besedy v Plzni. Účastníci jsou rozděleni na dvě skupiny – v každé skupině tak probíhala výuka jednoho předmětu s příslušným lektorem. Program přednášek je koncipován jako celodenní, po vlastní výuce následuje vždy ještě diskuse s lektorem.

Další výuka je naplánovaná na 4. – 5. listopadu 2011, kdy bude pokračovat výuka předmětu Osobní efektivita manažera veřejného sektoru a dále proběhne úvodní přednáška k předmětu Aktuální otázky z veřejného sektoru.

 

loga_panel

Výuka – 7. a 8.10.2011