ÚTVAR KOORDINACE EVROPSKÝCH PROJEKTŮ MĚSTA PLZNĚpříspěvková organizace

Závěrečný seminář – 29.8.2013

Dne 29. srpna 2013 proběhl závěrečný seminář k projektu „Podpora nabídky vzdělávacích programů pro pracovníky veřejného sektoru Plzeňského kraje“, registrační číslo projektu CZ.1.07/3.2.02/02.0012. Tento projekt byl realizovaný v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost z globálního grantu Plzeňského kraje a byl spolufinancovaný z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu. Realizátorem projektu se stal Útvar koordinace evropských projektů města Plzně, p.o. ve spolupráci s vysokou školou Brno International Business School, a.s.

Projekt byl zaměřen na vzdělávání zaměstnanců institucí veřejného sektoru Plzeňského kraje pracujících na pozicích středního a vyššího managementu (Krajský úřad Plzeňského kraje, Magistrát m. Plzně a jeho příspěvkové organizace, Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. aj.). Do projektu se zapojilo 58 zaměstnanců z uvedených organizací. Cílem bylo rozšířit dovednosti a znalosti těchto pracovníků prostřednictvím studia 15 vzdělávacích programů. Hlavním přínosem je zvýšení efektivity fungování institucí veřejného sektoru Plzeňského kraje.

Projekt byl ukončen a nyní bude následovat pětiletá udržitelnost, v průběhu které bude 2x ročně dál probíhat výuka pro další pracovníky institucí veřejného sektoru Plzeňského kraje.

 

loga_panel

Závěrečný seminář – 29.8.2013